Fasado šiltinimas – svarbus darbas namo statybos ar renovacijos metu, kurio nevalia praleisti ar atlikti atmestinai.  Kokybiškas apšiltinimas yra investicija, kadangi tinkamai apšiltintas namas sunaudoja kur kas mažiau šilumos energijos, o tai reiškia, jog išlaidos kietam kurui, dujoms ar elektrai (priklausomai nuo namo šildymo sistemos) bus gerokai mažesnės ir išleisti pinigai šiltinimui atsipirks per kelerius metus

Fasado šiltinimasEsame profesionalus statybininkai Vilniuje ir žinome savo darbą. Atliekame visus fasado šiltinimo ir apdailos darbus greitai, kokybiškai užtikrindami švarą darbo vietoje, padės apsipirkti, atvežti medžiagas bei seną nereikalingą metalo laužą išvežti nemokamai.

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl klientų poreikių tenkinimas yra vienas iš pagrindinių veiklos principų. Esame garantuoti savo specialistų darbai, todėl teikiame garantiją mūsų atliktiems darbams. Trumpas fasado šiltinimo ir apdailos darbų sąrašas:

  • Fasado šiltinimas polistirolu
  • Fasado šiltinimas poliuretanu
  • Fasado šiltinimas vata
  • Fasado armavimas
  • Fasado tinkavimas dekoratyviniu tinku

Fasado šiltinimo ir apdailos darbų kaina pagal suderintas kainas.

Užsisakykite fasado šiltinimo ir apdailos darbų paslaugas jau dabar, skambinkite! Taip pat mes galime pakonsultuoti, todėl kreipkitės ir mes jums padėsime.