Vidaus apdaila

Atliekame visus vidaus apdailos remonto darbus Vilniuje ir jo apylinkėse. Esam patyrę, kvalifikuoti meistrai greitai ir profesionaliai įgyvendinantys bet kokius kliento pageidavimus už priimtiną kainą. Naudojame šiuolaikines statybos technologijas, todėl įvairios apimties ir sudėtingumo apdailos darbai ir remonto darbai – mūsų kasdienybė. Statybos darbuose naudojame tik aukščiausiais efektyvumo standartais įvertintas medžiagas. Jos nėra pigiausios rinkoje, tačiau garantuoja puikius rezultatus. Esame sukaupe ilgametę patirtį vidaus apdailos darbuose, konsultuojame, prižiūrime tvarką objekte. Bendrom pastangom rasime teisinga sprendimą.

GIPSO KARTONO MONTAVIMAS
ATLIEKAME GIPSO KARTONO MONTAVIMĄ
GIPSO KARTONO MONTAVIMAS
GLAISTYMAS, DAŽYMAS, TAPETŲ KLIJAVIMAS
Atliekame glaistymo, dažymo ir tapetų klijavimo darbus
GLAISTYMAS, DAŽYMAS, TAPETŲ KLIJAVIMAS
PLYTELIŲ KLIJAVIMAS, HIDROIZOLIACIJA
ATLIEKAME PLYTELIŲ KLIJAVIMĄ, HIDROIZOLIAVIMĄ
PLYTELIŲ KLIJAVIMAS, HIDROIZOLIACIJA
PVC DANGOS, KILIMŲ, PARKETO, LAMINATO KLOJIMAS
ATLIEKAME PVC DANGOS, KILIMŲ, PARKETO, LAMINATO KLOJIMĄ
PVC DANGOS, KILIMŲ, PARKETO, LAMINATO KLOJIMAS
LANGŲ, STIKLO PERTVARŲ MONTAVIMAS
ATLIEKAME LANGŲ, STIKLO PERTVARŲ MONTAVIMĄ
LANGŲ, STIKLO PERTVARŲ MONTAVIMAS
Kodėl būtent mes? 
Vidaus apdaila mūsų arkliukas. Nes mums svarbus kiekvienas klientas. Nes mes atliekame tiek mažos tiek didelės apimties darbus. Nes mes už puikų kokybės ir kainos santykį atliekame įvairiausių apimčių darbus, todėl mūsų užsakovais gali būti visi, svarbiausia, kad tai būtų vidaus patalpų įrengimo ar remonto darbai, pradedant langų dėjimu ir paslėptų komunikacinių tinklų išvedžiojimu( elektros instaliacija, santechnika) arba tiesiog griovimu (jei tai būsima restauracija), baigiant –  visišku patalpų išvalymu prieš baldų sustatymą, o jei reikia ir baldų surinkimu. Suteikiame garantiją.
Atliekame vidaus apdaila. Platų paslaugų spektrą, todėl Jums nereikęs ieškotis meistrų kiekvienam darbui atskirai. Taip sutaupysite šiuo metu labai branginamą laiką ir žinoma – pinigų, nes kuo daugiau darbų vienoje vietoje mums – tuo didesnes nuolaidas galime taikyti Jums. Taupiai naudojame medžiagas, nereikalingas nepanaudotas ar likusias medžiagas pristatome atgal pardavėjams.
Susisiekite su mumis ir atvyksime apžiūrėti jūsų objekto ir padėsime Jums tiek rasti optimaliausius sprendimus, tiek ir juos įgyvendinti. Arba atsiųskite savo pasiūlymus el. paštu.