Pamatų šiltinimas – svarbus darbas namo statybos ar renovacijos metu, kurio nevalia praleisti ar atlikti atmestinai.  Kokybiškas apšiltinimas yra investicija, kadangi tinkamai apšiltinti pamatai sunaudoja kur kas mažiau šilumos energijos, o tai reiškia, jog išlaidos kietam kurui, dujoms ar elektrai (priklausomai nuo namo šildymo sistemos) bus gerokai mažesnės ir išleisti pinigai šiltinimui atsipirks per kelerius metus

Pamatų šiltinimasEsame profesionalus statybininkai Vilniuje ir žinome savo darbą. Atliekame visus pamatų šiltinimo ir apdailos darbus Vilniuje greitai, kokybiškai užtikrindami švarą darbo vietoje, padės apsipirkti, atvežti medžiagas bei seną nereikalingą metalo laužą išvežti nemokamai.

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl klientų poreikių tenkinimas yra vienas iš pagrindinių veiklos principų. Esame garantuoti savo specialistų darbai, todėl teikiame garantiją mūsų atliktiems darbams. Trumpas pamatų šiltinimo ir apdailos darbų sąrašas:

  • Pamatų šiltinimas polistirolu
  • Pamatų šiltinimas poliuretanu
  • Pamatų šiltinimas vata
  • Pamatų armavimas
  • Pamatų tinkavimas dekoratyviniu tinku

Pamatų šiltinimo ir apdailos darbų kaina pagal suderintas kainas.

Užsisakykite pamatų šiltinimo ir apdailos darbų paslaugas jau dabar, skambinkite! Taip pat mes galime pakonsultuoti, todėl kreipkitės ir mes jums padėsime.