GIPSO KARTONO BET KOKIOS SUDĖTINGUMO MONTAVIMO DARBAI

Mūsų įrengiamos lubos bei sienos atitinka aukščiausius saugumo reikalavimus. Pries pradedant darbus susiskaičiuojam tiksliai  plotą,kad nupirkti kuo tikslesnį statybinių medžiagų kiekį ir taip sutaupyti užsakovo pinigus. Atliekame įvairaus sudėtingumu gipso plokščių montavimo darbus. Jūsų fantazijas paversime realybe.

Gipso kartono montavimasGipso kartono montavimas – ekologiška statybinė medžiaga, o dėl prieinamos kainos ir geros kokybės laikomas kone pagrindine vidaus konstrukcine medžiaga. Žalios spalvos skirtos drėgnoms patalpoms (buitinėms), baltos – sausoms, raudonos yra priešgaisrinės,mėlynos-garsą izoliuojantis gipsas

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl klientų poreikių tenkinimas yra vienas iš pagrindinių veiklos principų. Esame garantuoti savo specialistų darbai, todėl teikiame garantiją mūsų atliktiems darbams. Trumpas gipso kartono montavimo darbų sąrašas:

  • Gipso kartono lubų montavimas
  • Gipso kartono pertvaros montavimas
  • Gipso kartono sienos montavimas

 

Gipso kartono montavimas darbų kaina pagal suderintas kainas.

Užsisakykite gipso kartono montavimo darbų paslaugas jau dabar, skambinkite! Taip pat mes galime pakonsultuoti, todėl kreipkitės ir mes jums padėsime.