Glaistymas, dažymas, tapetų klijavimasGlaistymas, dažymas, tapetų klijavimas – yra kone pagrindinis dalykas būsto įrengime. Įėjus akys iškart krypsta i sienas bei lubas, tad jeigu paruošimo ir dažymo darbai bus paruošti nekokybiškai tai nepapuoš nei Jūsų namų nei į stigos. Siūlome savo paslaugas, žinias  ir  ilgametę patirtį įrenginėjant Jūsų namus. Garantuojame jog darbų kokybė bus tikrai aukštame lygyje, nes atliekame darbus su geras technines savybes turinčiomis medžiagomis, be alergenu, dirginančių odą pigių priemaišų. Kaip ir kitoms vidaus apdailos medžiagoms, taip pat ir dažams, gruntui bei glaistams pritaikysime nuolaidą!

Mums svarbus kiekvienas klientas, todėl klientų poreikių tenkinimas yra vienas iš pagrindinių veiklos principų. Esame garantuoti savo specialistų darbai, todėl teikiame garantiją mūsų atliktiems darbams. Trumpas glaistymo, dažymo, tapetų klijavimo darbų sąrašas:

  • Sienų ir lubų glaistymas, šlifavimas, gruntavimas
  • Sienų ir lubų dažymas
  • Tapetų klijavimas

 

Glaistymo, dažymo, tapetų klijavimo darbų kaina pagal suderintas kainas.

Užsisakykite glaistymo, dažymo, tapetų klijavimo darbų paslaugas jau dabar, skambinkite! Taip pat mes galime pakonsultuoti, todėl kreipkitės ir mes jums padėsime.