MeistrasJums.lt
Fasado darbai

Ilgą laiką atliekame įvairius fasado apdailos darbus. Tai darome kokybiškai, efektyviai ir estetiškai, siekdami patenkinti visus klientų lūkesčius.
Fasadas – tai vienas iš pirmųjų dėmesį patraukiančių elementų pastate, todėl neabejojama, jog jis turi būti ir kokybiškas (apsaugoti nuo atmosferos reiškinių, t. y. lietaus, sniego ir kt.), ir išvaizdus (puošti pastatą). MeistrasJums.lt specialistai atlieka profesionalius fasado darbus – fasadų šiltinimą bei fasadų renovaciją.

Atliekant fasado darbus labai svarbi tai atliekančių specialistų kvalifikacija, nes tokio pobūdžio darbai (fasado šiltinimas ir renovacija) – atsakingas procesas ir investicija ne tik į ilgaamžiškumą, bet ir ateities perspektyvas, t. y. pastatas sunaudos mažiau šilumos energijos ir tokiu būdu Jums padidės galimybė sutaupyti. Vis dėlto tam, kad pastate kuo ilgiau išsilaikytų šiluma ir būtų kokybiškai sutvarkytas fasadas, reikia ir gerai išmanyti statybines medžiagas, jų savybes bei naudojimo reikalavimus.

Stengiamės išsiaiškinti kiekvieno kliento poreikius, patariame įvairiais fasado darbų klausimais ir siekiame užtikrinti nepriekaištingą darbų kokybę bei džiuginantį estetinį vaizdą. Susisiekite šiandien!

Fasadų šiltinimas ir apdaila:

+ Šilumos našumas. Fasado šiltinimas užtikrina daugiau šilumos namuose. Šilumą užtiktina izoliacinės savybės, kurios priklauso nuo pasirinkto produkto izoliacijos storio.
+ Pigesnė eksploatacija. Tinkamai atlikus darbus namuose bus šilčiau, bus užtikrintas geresnis sandarumas, bus mažesni eksploatacijos kaštai.
+ Apsauga nuo drėgmės. Tinkamai atlikti darbai apsaugo pastatą nuo drėgmės įsiskverbimo. Svarbu, kad fasado apdailos medžiagos ne tik leistų drėgmei pasišalinti iš vidaus, bet ir nepritrauktų jos iš išorės.
+ Populiariausios medžiagos fasadams
+ Tinko fasado apdaila. Tinkas leidžia gana greitai atlikti fasado apdailos darbus. Ši apdaila turi plačią spalvų gamą. Lengvai sukuriamas dizainas leidžia pritaikyti prie įvairaus stiliaus statinio.
+ Plytų apdaila. Apdailinių plytų privalumai – itin didelis atsparumas ugniai, nereikia jokios ypatingos priežiūros. Tai patikima apsauga nuo drėgnų ir vėjuotų orų.
+ Medinė fasado apdaila. Jos privalumai – ekologiškumas, ekonomiškumas, paprastas montavimas.
+ Metalinė fasado apdaila. Ši medžiaga neturi polinkio į puvimą, deformacijas nuo temperatūrų svyravimo, atspari ugniai.

Kitos paslaugos:


Individualių namų
statyba

Svajonių namai gali tapti realybe, jei patikėsite savo rūpesčius mūsų kvalifikuotai bei profesionaliai komandai.

Pamatų
įrengimas

Patikėdami mums savo namo pamatus, iš tiesų patikite mums daug daugiau – namo stabilumą,
iš dalies – net šilumą.

Mūro darbai

Atliekame paprasto bei armuoto mūro mūrijimo, restauravimo ir remonto darbus. Vykdome smulkiųjų blokų, laikančiųjų sienų ir pertvarų bei apdailinių plytų mūro darbus.

Stogo dengimo ir
remonto darbai

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų stogas būtų saugus, patvarus ir estetiškai patrauklus.


Santechnikos remonto ir montavimo darbai

Teikiame visus buitinės santechnikos darbus, remonto ir montavimo paslaugas Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone.

Elektros instaliacijos
montavimo darbai

Įvairių elektros tinklo projektavimo, montavimo ir aptarnavimo darbai.


Tinkavimo darbai

Atliekame įvairių patalpų tinkavimo darbus kalkiniu skiediniu, cementiniu skiediniu ir gipso tinku.


Vidaus apdailos
darbai

Esame profesionalūs savo srities specialistai, kurie siūlo Jums pilną vidaus įrengimo paslaugą
.

Fasado darbai

Ilgą laiką atliekame įvairius fasado apdailos darbus. Tai darome kokybiškai, efektyviai ir estetiškai, siekdami patenkinti visus klientų lūkesčius.

Trinkelių klojimo ir
gerbūvio darbai

Siūlome aplinkos tvarkymo – gerbūvio darbus patikėti mums. Tvarkingai klojame įvairias trinkeles ir profesionaliai atliekame gerbūvio darbus.

Žemės kasimo ir planiravimo darbai

Atliekame įvairius żemės kasimo, gręžimo, lyginimo, planiravimo
darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone. Inžinerinių tinklu projektavimo paslaugos ir įrengimas.

Kodėl mes?

Esame kvalifikuoti statybininkai su ilgamete patirtimi ir geromis rekomendacijomis. Nuolat domimes naujovėmis ir jas taikome darbų srityje, pastoviai tobuliname įgytas žinias.

Mūsų komandos politika, tai laimingas klientas – laimingi mes, todėl siūlome Jums gauti visas paslaugas iš vienų rankų. Padėsime Jums su statybų leidimu ir projektu gavimu, taip pat siūlome Jums skirtingų kotedžų ir individualių namų statybos interjero darbus.

Kvalifikuoti darbuotojai
Greitai ir kokybiškai atliekame darbus
Konkurencinga kaina
Suteiksime garantiją darbams
Mums rūpi kiekvienas klientas
Suteiksime skubią pagalbą
Scroll to Top