MeistrasJums.lt
Tinkavimo darbai
Vilniuje ir Vilniaus apylinkėse.

Tinkavimas yra vienas svarbiausių vidaus apdailos darbų. Nuo tinkavimo paslaugų kokybės priklauso viso interjero vaizdas – ar sienos atrodys lygios ir tiesios, ar dažai bus tolygiai padengti, ar tapetai vientisai prilipę. Kad ir kurį galutinį apdailos sprendimą pasirinktumėte, viskas prasidės nuo tinkavimo – nekokybiškai atlikus šį darbą, nekokybiškai atrodys ir bet kuris sprendimas. Tinkavimo metu paviršius kruopščiai paruošiamas tolimesniems darbams, todėl šiame etape ypatingai svarbu specialistų meistriškumas ir patirtis. Tik patyrę, profesionaliai darbus atliekantys meistrai gali užtikrinti aukštos kokybės darbų kokybę – tokį rezultatą, kurio vėliau nereikės taisyti ar perdaryti, kuris nesudarys papildomų išlaidų sienų glaistymo, dažymo ar tapetavimo metu.

MeistrasJums.lt komanda atlieka įvairių patalpų tinkavimo darbus kalkiniu skiediniu, cementiniu skiediniu ir gipso tinku. Jau daug metų atliekame įvairius statybos, kartu ir tinkavimo darbus, tad galime užtikrinti patikrintą ir klientų įvertintą kokybę.

Jeigu jums reikalingi bet kokie tinkavimo darbai, kviečiame kreiptis į mus. Rasime optimaliausią
sprendimą ir sutarsime dėl tinkavimo darbų laiko ir kainos.

MeistrasJums.lt užtikrina:

+ Kruopščiai. Nelygiai ir neatsakingai nutinkuotos sienos atrodo neestetiškai, tokių sienų vėliau nepuošia nei tapetai, nei plytelės, tuo labiau – dažai. Tad norint sukurti estetišką vaizdą sienas reikia nutinkuoti lygiai ir teisingai – būtent taip mes ir darome.

+ Techniškai. Norint patvariai nutinkuotų sienų reikia paisyti ne tik kruopštumo, bet ir įvairių kitų aplinkos, patalpos temperatūros ir drėgmės, medžiagiškumo, technologinių veiksnių. Mūsų komanda visuomet atsižvelgia į pastaruosius veiksnius, kad atliktas darbas būtų ilgaamžis, nenutrupėtų.

+ Tvarkingai. Svarbu ne tik tvarkingas rezultatas, svarbu ir tvarka darbo procese. Atliekant tinkavimo darbus visi pašaliniai daiktai apgaubiami plėvele, o darbo vieta, kaip mums yra įprasta, paliekama tvarkinga.

Kitos paslaugos:


Individualių namų
statyba

Svajonių namai gali tapti realybe, jei patikėsite savo rūpesčius mūsų kvalifikuotai bei profesionaliai komandai.

Pamatų
įrengimas

Patikėdami mums savo namo pamatus, iš tiesų patikite mums daug daugiau – namo stabilumą,
iš dalies – net šilumą.

Mūro darbai

Atliekame paprasto bei armuoto mūro mūrijimo, restauravimo ir remonto darbus. Vykdome smulkiųjų blokų, laikančiųjų sienų ir pertvarų bei apdailinių plytų mūro darbus.

Stogo dengimo ir
remonto darbai

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų stogas būtų saugus, patvarus ir estetiškai patrauklus.


Santechnikos remonto ir montavimo darbai

Teikiame visus buitinės santechnikos darbus, remonto ir montavimo paslaugas Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone.

Elektros instaliacijos
montavimo darbai

Įvairių elektros tinklo projektavimo, montavimo ir aptarnavimo darbai.


Tinkavimo darbai

Atliekame įvairių patalpų tinkavimo darbus kalkiniu skiediniu, cementiniu skiediniu ir gipso tinku.


Vidaus apdailos
darbai

Esame profesionalūs savo srities specialistai, kurie siūlo Jums pilną vidaus įrengimo paslaugą
.

Fasado darbai

Ilgą laiką atliekame įvairius fasado apdailos darbus. Tai darome kokybiškai, efektyviai ir estetiškai, siekdami patenkinti visus klientų lūkesčius.

Trinkelių klojimo ir
gerbūvio darbai

Siūlome aplinkos tvarkymo – gerbūvio darbus patikėti mums. Tvarkingai klojame įvairias trinkeles ir profesionaliai atliekame gerbūvio darbus.

Žemės kasimo ir planiravimo darbai

Atliekame įvairius żemės kasimo, gręžimo, lyginimo, planiravimo
darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone. Inžinerinių tinklu projektavimo paslaugos ir įrengimas.

Kodėl mes?

Esame kvalifikuoti statybininkai su ilgamete patirtimi ir geromis rekomendacijomis. Nuolat domimes naujovėmis ir jas taikome darbų srityje, pastoviai tobuliname įgytas žinias.

Mūsų komandos politika, tai laimingas klientas – laimingi mes, todėl siūlome Jums gauti visas paslaugas iš vienų rankų. Padėsime Jums su statybų leidimu ir projektu gavimu, taip pat siūlome Jums skirtingų kotedžų ir individualių namų statybos interjero darbus.

Kvalifikuoti darbuotojai
Greitai ir kokybiškai atliekame darbus
Konkurencinga kaina
Suteiksime garantiją darbams
Mums rūpi kiekvienas klientas
Suteiksime skubią pagalbą
Scroll to Top