Privatumo politika

Šioje Privatumo politikoje aprašomos MeistrasJums.lt, apie Jūsų informacijos, kurią renkame Jums naudojantis mūsų svetaine ( https://www.meistrasjums.lt) rinkimą, naudojimą ir atskleidimą.). (tarnyba”). Prisijungdami prie Paslaugos ar naudodamiesi ja, jūs sutinkate, kad jūsų informacija būtų renkama, naudojama ir atskleidžiama pagal šią privatumo politiką. Jei nesutinkate su tuo pačiu, nesijunkite ir nesinaudokite Paslauga.

Mes galime bet kada pakeisti šią privatumo politiką be išankstinio įspėjimo ir paskelbsime pataisytą privatumo politiką Paslaugoje. Patikslinta Politika galios 180 dienų nuo pataisytos Politikos paskelbimo Paslaugoje, o jūsų nuolatinė prieiga arba naudojimasis Paslauga pasibaigus šiam laikui reikš, kad sutinkate su peržiūrėta Privatumo politika. Todėl rekomenduojame periodiškai peržiūrėti šį puslapį.

MES RENKAME INFORMACIJA:
Mes rinksime ir tvarkysime šią asmeninę informaciją apie jus:

vardas
El. paštas
Mobilusis

KAIP NAUDOJOME JŪSŲ INFORMACIJĄ:
Apie jus surinktą informaciją naudosime šiais tikslais:

Palaikymas
Jei norime naudoti jūsų informaciją bet kokiam kitam tikslui, prašysime jūsų sutikimo ir jūsų informaciją naudosime tik gavę jūsų sutikimą ir tik tuo tikslu (-iais), kuriam (-iems) duoti sutikimą, nebent iš mūsų reikalaujama kitaip įstatymas.

JŪSŲ INFORMACIJOS SAUGOJIMAS:
Mes saugosime jūsų asmeninę informaciją nuo 90 dienų iki 2 metų po to, kai naudotojai nutrauks savo paskyras, arba tol, kol jos reikės tikslams, dėl kurių ji buvo surinkta, įgyvendinti, kaip nurodyta šioje privatumo politikoje. Mums gali tekti saugoti tam tikrą informaciją ilgesnį laikotarpį, pvz., saugoti įrašus / teikti ataskaitas pagal taikomus įstatymus arba dėl kitų teisėtų priežasčių, pvz., teisinių teisių vykdymo, sukčiavimo prevencijos ir t. t. Likusi anoniminė informacija ir apibendrinta informacija, kuri jūsų neidentifikuoja. (tiesiogiai arba netiesiogiai), gali būti saugomi neribotą laiką.

JŪSŲ TEISĖS:
Priklausomai nuo taikomų įstatymų, jūs galite turėti teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir juos ištaisyti arba ištrinti arba gauti savo asmens duomenų kopiją, apriboti arba prieštarauti aktyviam jūsų duomenų tvarkymui, prašyti mūsų bendrinti (perkelti) jūsų asmeninius duomenis. informaciją kitam subjektui, atšaukti bet kokį sutikimą, kurį mums suteikėte tvarkyti jūsų duomenis, teisę pateikti skundą įstatymų nustatytai institucijai ir kitas teises, kurios gali būti svarbios pagal galiojančius įstatymus. Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, galite parašyti mums adresu info@meistrasjums.lt. Mes atsakysime į jūsų užklausą pagal galiojančius įstatymus.

Atkreipkite dėmesį, kad jei neleisite mums rinkti ar tvarkyti reikiamos asmeninės informacijos arba atšauksite sutikimą ją tvarkyti reikalingais tikslais, jums gali nepavykti pasiekti ar naudotis paslaugomis, kurioms buvo ieškoma jūsų informacijos.

Slapukai ir tt.
Norėdami sužinoti daugiau apie tai, kaip mes naudojame šias technologijas, ir jūsų pasirinkimus, susijusius su šiomis sekimo technologijomis, skaitykite mūsų slapukų politiką.

SAUGUMAS:
Jūsų informacijos saugumas mums yra svarbus ir mes naudosime pagrįstas saugumo priemones, kad išvengtume mūsų kontroliuojamos informacijos praradimo, netinkamo naudojimo ar neteisėto pakeitimo. Tačiau, atsižvelgdami į būdingą riziką, negalime garantuoti absoliutaus saugumo, todėl negalime užtikrinti ar garantuoti jokios informacijos, kurią mums perduodate, saugumo ir jūs tai darote savo rizika.

SKUNDA / DUOMENŲ APSAUGOS PAREIGŪNAS:
Jei turite klausimų ar neaiškumų dėl mūsų turimos informacijos apdorojimo, galite rašyti mūsų Skundų nagrinėjimo specialistui adresu MeistrasJums.lt, el. paštas: info@meistrasjums.lt. Išspręsime jūsų problemas pagal galiojančius įstatymus.

Scroll to Top