MeistrasJums.lt
Žemės kasimo ir planiravimo darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone

Žemės kasimo darbai – dažnai sudėtinga ir specialios technikos reikalaujanti paslauga. Tam, kad atlikti šiuos darbus, turime kreiptis į specializuotas įmones, kurios darbą atliks greitai ir kokybiškai. Svarbu, kad šį darbą atliktu kvalifikuoti darbuotojai, kurie pasirūpins specialia technika ir, kad darbas būtų atliktas laiku.

Kadangi sklypai turi skirtingą reljefą ir gruntą, pradžiai turime įvertinti Jūsų sklypą ir sudaryti darbo planą. Mūsų profesionali komanda užtikrina Jums kokybišką darbą, naudodamiesi savo specialia technika formuojame sklypo reljefą, iškasame netinkamą arba nereikalingą gruntą, išlyginame sklypą ir augalinį gruntą, formuojame nuoldžius, darome įvažiavimus į sklypą.

Sudarydami darbo planą, turime numatyti ar po darbo reikės išvežti šiukšles (nuotekų sistemos ir statybines atliekas).
Jeigu Jums reikalingos žemės kasimo paslaugos Vilniuje ir Vilniaus rajone, kreipkite į mūsų kvalifikuota komandą, kuri naudodamasi savo specialią techniką, pasirūpins sklandžiu ir greitu darbu. Mūsų darbuotojai turi ilgametę patirtį šioje srityje ir atsižvelgdami į Jūsų lūkesčius atliks darbą kokybiškai ir sutartu laiku, kad galėtumėte tęsti statybos darbus pagal savo planą.

Atliekami įvairūs żemės kasimo, gręžimo, lyginimo, planiravimo darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone. Inžinerinių tinklu projektavimo paslaugos ir įrengimas. Teikiame tokias paslaugas kaip kelių įrengimas išlyginimas, ruošiame įvažiavimus į sklypus, atliekame pagrindus keliams, namų statybai. Reljefo lyginimas, formavimas, pakėlimas atvežtiniu gruntu. Augalinio sluoksnio nuėmimas, nukasimas, stumdymas. Žemės stumdymas, reljefo formavimas, statybvietės įrengimas, išlyginame sklypus, suformuojame šlaitus. Kelių, privažiavimu tvarkymas, darymas , privažiavimo kelių įrengimui. Grunto smėlio, skaldos, juodžemio, žvyro kasimas, stumdymas, krovimas, užpylimas, pervežimas, pakrovimas išvežimui. Kasame tranšėjas kabeliams, vamzdynams, duobes šuliniams, pamatams, valymo įrenginiams, žemės kasimo darbai iki 5 m gylio. Skylių, polių gręžimas pamatams, tvoroms, iki 4 m. gylio, 200 mm, 250 mm, 300 mm, 400 mm diametrų. Sniego kasimas, valymas, stumdymas, pakrovimas, išvežimas. Statybinių medžiagų krovimo, iškrovimo darbai su palėtinėmis šakėmis. Ir kiti susiję darbai.

Kitos paslaugos:


Individualių namų
statyba

Svajonių namai gali tapti realybe, jei patikėsite savo rūpesčius mūsų kvalifikuotai bei profesionaliai komandai.

Pamatų
įrengimas

Patikėdami mums savo namo pamatus, iš tiesų patikite mums daug daugiau – namo stabilumą,
iš dalies – net šilumą.

Mūro darbai

Atliekame paprasto bei armuoto mūro mūrijimo, restauravimo ir remonto darbus. Vykdome smulkiųjų blokų, laikančiųjų sienų ir pertvarų bei apdailinių plytų mūro darbus.

Stogo dengimo ir
remonto darbai

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų stogas būtų saugus, patvarus ir estetiškai patrauklus.


Santechnikos remonto ir montavimo darbai

Teikiame visus buitinės santechnikos darbus, remonto ir montavimo paslaugas Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone.

Elektros instaliacijos
montavimo darbai

Įvairių elektros tinklo projektavimo, montavimo ir aptarnavimo darbai.


Tinkavimo darbai

Atliekame įvairių patalpų tinkavimo darbus kalkiniu skiediniu, cementiniu skiediniu ir gipso tinku.


Vidaus apdailos
darbai

Esame profesionalūs savo srities specialistai, kurie siūlo Jums pilną vidaus įrengimo paslaugą
.

Fasado darbai

Ilgą laiką atliekame įvairius fasado apdailos darbus. Tai darome kokybiškai, efektyviai ir estetiškai, siekdami patenkinti visus klientų lūkesčius.

Trinkelių klojimo ir
gerbūvio darbai

Siūlome aplinkos tvarkymo – gerbūvio darbus patikėti mums. Tvarkingai klojame įvairias trinkeles ir profesionaliai atliekame gerbūvio darbus.

Žemės kasimo ir planiravimo darbai

Atliekame įvairius żemės kasimo, gręžimo, lyginimo, planiravimo
darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone. Inžinerinių tinklu projektavimo paslaugos ir įrengimas.

Kodėl mes?

Esame kvalifikuoti statybininkai su ilgamete patirtimi ir geromis rekomendacijomis. Nuolat domimes naujovėmis ir jas taikome darbų srityje, pastoviai tobuliname įgytas žinias.

Mūsų komandos politika, tai laimingas klientas – laimingi mes, todėl siūlome Jums gauti visas paslaugas iš vienų rankų. Padėsime Jums su statybų leidimu ir projektu gavimu, taip pat siūlome Jums skirtingų kotedžų ir individualių namų statybos interjero darbus.

Kvalifikuoti darbuotojai
Greitai ir kokybiškai atliekame darbus
Konkurencinga kaina
Suteiksime garantiją darbams
Mums rūpi kiekvienas klientas
Suteiksime skubią pagalbą
Scroll to Top