MeistrasJums.lt
Santechnikos montavimo ir remonto darbai
Vilniuje ir Vilniaus apylinkėse

Jeigu jums reikia skubios santechninės pagalbos Vilniuje ar Vilniaus rajone, turite galimybę pasinaudoti mūsų skubiu santechniko iškvietimo paslauga. Mūsų patyrę santechnikai greitai atvyks į jūsų adresą ir išspręs bet kokias santechnines problemas – nuo mažų vandens nutekėjimų iki didesnių vandens tiekimo ar šildymo sistemų gedimų. Mes dirbame 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, todėl galite būti tikri, kad mes būsime pasiruošę padėti jums bet kuriuo paros metu. Iškilus avariniam gedimui kreipkitės į mūsų specialistus ir mes greitai ir efektyviai suteiksime jums skubią pagalbą.

MeistrasJums.lt teikia visus buitinės santechnikos darbus, remonto ir montavimo paslaugas butuose, biuruose, nuosavuose namuose Vilniaus mieste ar Vilniaus rajone. Mūsų santechnikai – profesionalūs meistrai, sukaupę ilgametę patirtį ir turintys daugybę žinių santechnikos darbų srityje. Mūsų meistrai greitai šalina iškilusias problemas, sutvarko gedimus susijusius su santechniniais remontais, o prireikus atliksime demontavimo ir keitimo darbus. Taip pat atliekame vamzdžių išvedžiojimo ir buitinės technikos pajungimo darbus. Esami ir buvę klientai jau žino, kad taupome jūsų laiką ir pinigus – darbus atliekame kokybiškai ir labai greitai įrengiant naują ar remontuojant seną techniką, mes pasiūlysime žemiausią rinkos kainą.

Vidaus vandentiekio bei nuotekų sistema yra labai svarbi kiekvieno pastato inžinierinė dalis. Parinkus netinkamus vandentiekio bei nuotekų sistemos elementus, nebus galima tikėtis, kad gyventojų poreikiai bus patenkinti. Labai svarbu pasirinkti ilgaamžias vandentiekio bei nuotekų sistemas, aukštą gaminių kokybę ir kokybiškus montavimo darbus, nes jos yra montuojamos sienose ar grindyse, o atsitikus avarijai gali labai brangiai kainuoti jų taisymas ar keitimas.

• Kokybiška individualių namų statyba.
• Ilgalaikė namų šiltinimo patirtis leidžia pastatyti energetiškai efektyvius A+,A++ klasės namus.
• Optimaliausi namo statybos sprendimai.

Prietaisų montavimo darbai

Kitos paslaugos:


Individualių namų
statyba

Svajonių namai gali tapti realybe, jei patikėsite savo rūpesčius mūsų kvalifikuotai bei profesionaliai komandai.

Pamatų
įrengimas

Patikėdami mums savo namo pamatus, iš tiesų patikite mums daug daugiau – namo stabilumą,
iš dalies – net šilumą.

Mūro darbai

Atliekame paprasto bei armuoto mūro mūrijimo, restauravimo ir remonto darbus. Vykdome smulkiųjų blokų, laikančiųjų sienų ir pertvarų bei apdailinių plytų mūro darbus.

Stogo dengimo ir
remonto darbai

Mūsų tikslas – užtikrinti, kad jūsų stogas būtų saugus, patvarus ir estetiškai patrauklus.


Santechnikos remonto ir montavimo darbai

Teikiame visus buitinės santechnikos darbus, remonto ir montavimo paslaugas Vilniaus mieste ir Vilniaus rajone.

Elektros instaliacijos
montavimo darbai

Įvairių elektros tinklo projektavimo, montavimo ir aptarnavimo darbai.


Tinkavimo darbai

Atliekame įvairių patalpų tinkavimo darbus kalkiniu skiediniu, cementiniu skiediniu ir gipso tinku.


Vidaus apdailos
darbai

Esame profesionalūs savo srities specialistai, kurie siūlo Jums pilną vidaus įrengimo paslaugą
.

Fasado darbai

Ilgą laiką atliekame įvairius fasado apdailos darbus. Tai darome kokybiškai, efektyviai ir estetiškai, siekdami patenkinti visus klientų lūkesčius.

Trinkelių klojimo ir
gerbūvio darbai

Siūlome aplinkos tvarkymo – gerbūvio darbus patikėti mums. Tvarkingai klojame įvairias trinkeles ir profesionaliai atliekame gerbūvio darbus.

Žemės kasimo ir planiravimo darbai

Atliekame įvairius żemės kasimo, gręžimo, lyginimo, planiravimo
darbai Vilniuje ir Vilniaus rajone. Inžinerinių tinklu projektavimo paslaugos ir įrengimas.

Kodėl mes?

Esame kvalifikuoti statybininkai su ilgamete patirtimi ir geromis rekomendacijomis. Nuolat domimes naujovėmis ir jas taikome darbų srityje, pastoviai tobuliname įgytas žinias.

Mūsų komandos politika, tai laimingas klientas – laimingi mes, todėl siūlome Jums gauti visas paslaugas iš vienų rankų. Padėsime Jums su statybų leidimu ir projektu gavimu, taip pat siūlome Jums skirtingų kotedžų ir individualių namų statybos interjero darbus.

Kvalifikuoti darbuotojai
Greitai ir kokybiškai atliekame darbus
Konkurencinga kaina
Suteiksime garantiją darbams
Mums rūpi kiekvienas klientas
Suteiksime skubią pagalbą
Scroll to Top